öö-aeg

javeel, PM vahendab EPLi teemal Eestlane töötab rohkem kui 2000 tundi aastas.

Vabandage minu tagasihoidlikku matemaatikuannet, aga… see 2036 on nähtavasti kõik töötunnid aastas (2036/50 tuleb 50,9 mis võiks olla töönädalate kogus võttes arvesse riigipühasid)? Ja pühkus on meil vist kuidagi nagu seadusega ette nähtud? Sellisel puhul ei saa ju normaalne olla hinnang:

“Eestis ulatus tegelik töönädal eelmisel aastal keskmiselt 39,49 tunnini – seega ei tulnud seadusega ette nähtud 40 tundi isegi täis.”

Võttes 50,9 nädalast maha puhkuse, mis on vist 28 päeva (jah?), tuleb keskmiseks töönädalaks 42,86 tundi. Ma julgeksin seega väita, et iga eestlane teeb kolmel päeval nädalast ületunni… See teeb midagi 7% tööajale otsa…

Postitatud rubriiki Arhiiv, Foorum. Talleta püsiviide. Kommenteerimine ja trackback-viidete lisamine ei ole lubatud.
  • Viimane veerg

    Mina olen Peeter Marvet ([email protected]). Ei saa täielikult välistada, et see siin oli kunagi minu ajaveeb. Kirjapandu ei pruugi väljendada seisu- ega istmekohti. Seoses surutisega esilehe mahtu vähendatud 8%. Lisandub käibemaks, Tallinna elanikel ka müügi- ja paadimaks. Pakendatud gaasikeskkonda. Valmistatud arvutis milles võib leiduda väheses koguses piima- ja pähklitükke. Ei sisalda hüdrogeenitud (transarasvavabasid) taimseid rasvhappeid, sisaldab vahustatud lämmastikku.

    Puhhi lõks imelike skännerite püüdmiseks, ära siia klõpsa :-)