Pügada või saada pügatud

#

Minuga juhtus eile täiesti enneolematu lugu – nimelt sattusin ma minister Atoneni pressibriifingule, kus minu kui ainsa pressitegelase briifimiseks kulutasid kallist aega härra minister isiklikult ja veel 6 tublit riigiametnikku… ja kõik see on Laari süü.

ahjah, lisaks — ma oma loos vihjan, et Atonen kindlasti kujutas ette mis maksaks tema nõustajate poolt soovitatud mõte 30 tuhat patenti kohtus vaidlustada. Pakun, et ta ei kujutanud ette numbrit mis kirjas BBC loos Technology industry hits out at ‘patent trolls’: 2M$ per kaasus per osapool. Ehk 30k patenti x 2M$ = ühe poole kulu ca 780 miljardit EEK

Postitatud rubriiki Arhiiv, Foorum. Talleta püsiviide. Kommenteerimine ja trackback-viidete lisamine ei ole lubatud.
  • Viimane veerg

    Mina olen Peeter Marvet ([email protected]). Ei saa täielikult välistada, et see siin oli kunagi minu ajaveeb. Kirjapandu ei pruugi väljendada seisu- ega istmekohti. Seoses surutisega esilehe mahtu vähendatud 8%. Lisandub käibemaks, Tallinna elanikel ka müügi- ja paadimaks. Pakendatud gaasikeskkonda. Valmistatud arvutis milles võib leiduda väheses koguses piima- ja pähklitükke. Ei sisalda hüdrogeenitud (transarasvavabasid) taimseid rasvhappeid, sisaldab vahustatud lämmastikku.

    Puhhi lõks imelike skännerite püüdmiseks, ära siia klõpsa :-)