Mind map ehk mõtete kaard…

Mind map ehk mõtete kaardistamine jõudis minu pähe tänu Kristjan Otsmannile, kes lugu tellides andis ilmuva eri-lehe sisu kirjelduseks lingi selle mindmap’ile (mida ma kahjuks hetkel veel siinkohal avaldada ei tohi; kannatust!).

Kaido Irval on aga asjast eestikeelse ülevaate teinud, koos näidetega… nagu näiteks Rüütli iseseisvuspäeva-kõne. Loe ja arva: Mind Map ehk kuidas kaardistada oma mõtteid.

John Robb on aga teinud outline’i Bushi hiljutisest prime-time pressikast (mis vähemalt mõnede kommentaatorite meelest näitas Bushi kui väga-väga-väga väsinud presidenti; teised aga arvavad, et kohutavalt pikad pausid lausete vahel olid taotluslikud; loe parem ise, Washington Post: Bush’s Wake-Up Call Was a Snooze Alarm, küsimustest pikemalt Prime-Time War Talk, kõne ratingutest President’s Reality TV Grabs 56 Million Viewers, ja millest ei räägitud: In Talk of War, Cost Is Avoided).

Postitatud rubriiki Arhiiv. Talleta püsiviide. Kommenteerimine ja trackback-viidete lisamine ei ole lubatud.
  • Viimane veerg

    Mina olen Peeter Marvet ([email protected]). Ei saa täielikult välistada, et see siin oli kunagi minu ajaveeb. Kirjapandu ei pruugi väljendada seisu- ega istmekohti. Seoses surutisega esilehe mahtu vähendatud 8%. Lisandub käibemaks, Tallinna elanikel ka müügi- ja paadimaks. Pakendatud gaasikeskkonda. Valmistatud arvutis milles võib leiduda väheses koguses piima- ja pähklitükke. Ei sisalda hüdrogeenitud (transarasvavabasid) taimseid rasvhappeid, sisaldab vahustatud lämmastikku.

    Puhhi lõks imelike skännerite püüdmiseks, ära siia klõpsa :-)