Krati RSS surd?

Vahur kurdab, et minu enda RSS sööde pidavat surd olema. Ilmneb, et kolhoos.ee serveri uuendus on miski minu kiire ISO-tähetabeli fiksi ära koristanud… läheb todo-listi. Seniks tellige parem http://www.hot.ee/tehnokratt/rss.xml, see tuleb otse minu läpakast ja seda ma saan oluliselt kiiremini korda teha, kui kellelgi häda peaks olema.

Muideks, http://www.eesti.ee omab RSS/RDF sööteid. Mis peaks praktikas tähendama seda, et kui ma selle endale tellin siis ma saan operatiivselt teada, kui midagi kodaniku portaalis muutub. Hmmm. Igastahes ma tellin selle endale ja annan kunagi tulevikus teada, kas on abiks.

Ja kui kellelgi ei õnnestu foorumisse kirjutada, siis on tõenäoliseks probleemiks refereride peitmine, loe siit edasi.

Postitatud rubriiki Arhiiv. Talleta püsiviide. Kommenteerimine ja trackback-viidete lisamine ei ole lubatud.
  • Viimane veerg

    Mina olen Peeter Marvet ([email protected]). Ei saa täielikult välistada, et see siin oli kunagi minu ajaveeb. Kirjapandu ei pruugi väljendada seisu- ega istmekohti. Seoses surutisega esilehe mahtu vähendatud 8%. Lisandub käibemaks, Tallinna elanikel ka müügi- ja paadimaks. Pakendatud gaasikeskkonda. Valmistatud arvutis milles võib leiduda väheses koguses piima- ja pähklitükke. Ei sisalda hüdrogeenitud (transarasvavabasid) taimseid rasvhappeid, sisaldab vahustatud lämmastikku.

    Puhhi lõks imelike skännerite püüdmiseks, ära siia klõpsa :-)