Tundmatu Sõdur küsib…

Tundmatu Sõdur küsib minut.ee’s Kui palju hakkad tulumaksu maksma SINA? ja pakub vastuseks kaks super-hüper-head linki. Appi! Miks mina kunagi midagi sellist ei oska teha exceliga?

Postitatud rubriiki Arhiiv. Talleta püsiviide. Kommenteerimine ja trackback-viidete lisamine ei ole lubatud.

2 Kommentaarid

 1. ogalik
  Lisatud 20. veebr. 2003 kell 22:40 | Püsiviide

  Esimesel Minuti lingil on Reformierakonna arvutused valed – arvestatud on 2000-kroonise maksuvaba miinimumiga.

  TTÜ lingil on graafika vägev, kuid arvestamata on jäänud töötuskindlustusmaks.

 2. Peeter Marvet
  Lisatud 22. veebr. 2003 kell 00:00 | Püsiviide

  jajah, võimalik. A viitsiks keegi valmis visata ühe Exceli tabeli, kus oleksid õiged andmed? Need veebirehkendused on tõepoolest alati sellised pool-rakenduslikud. Meenub kolleeg kes suure hoolega tegi väljätrükke erinevate parameetritega laenu-java-kalkulaatorist… selle asemel, et samad rehkendused ise Excelis ära teha ja endale vajalik tabel koostada laenutaotluse juurde.

 • Viimane veerg

  Mina olen Peeter Marvet ([email protected]). Ei saa täielikult välistada, et see siin oli kunagi minu ajaveeb. Kirjapandu ei pruugi väljendada seisu- ega istmekohti. Seoses surutisega esilehe mahtu vähendatud 8%. Lisandub käibemaks, Tallinna elanikel ka müügi- ja paadimaks. Pakendatud gaasikeskkonda. Valmistatud arvutis milles võib leiduda väheses koguses piima- ja pähklitükke. Ei sisalda hüdrogeenitud (transarasvavabasid) taimseid rasvhappeid, sisaldab vahustatud lämmastikku.

  Puhhi lõks imelike skännerite püüdmiseks, ära siia klõpsa :-)