Teadmiseks kolhoosnikutele…

Teadmiseks kolhoosnikutele: nädalavahetusel oli ca 2 x 1 tund aega, kus kolhoos.ee / tehnokratt.net / jne maas olid — põhjuseks esimesel korral (laup ommik) plaaniline voolukatkestus ja teisel (pühap päev) kerged korrastustööd.

Ühtlasi lülitasin hetkel välja kolhoosi otsimootori kontrollimaks, ega see ei ole juhtumisi mõnigate viimase aja probleemide põhjuseks.

Aga midagi head kah: http://akamai.tehnokratt.net/analog/report.html leiab viimase aasta kolhoos.ee logianalüüsi, kus näha muuhulgas levinuimad otsisõnad, millega meie juurde satutakse. Kui keegi arvab, et Analog’i peaks konfima kuidagi teisiti, siis… ma võin anda praeguse konfifaili ja mõned logid näidiseks.

Postitatud rubriiki Arhiiv. Talleta püsiviide. Kommenteerimine ja trackback-viidete lisamine ei ole lubatud.
  • Viimane veerg

    Mina olen Peeter Marvet ([email protected]). Ei saa täielikult välistada, et see siin oli kunagi minu ajaveeb. Kirjapandu ei pruugi väljendada seisu- ega istmekohti. Seoses surutisega esilehe mahtu vähendatud 8%. Lisandub käibemaks, Tallinna elanikel ka müügi- ja paadimaks. Pakendatud gaasikeskkonda. Valmistatud arvutis milles võib leiduda väheses koguses piima- ja pähklitükke. Ei sisalda hüdrogeenitud (transarasvavabasid) taimseid rasvhappeid, sisaldab vahustatud lämmastikku.

    Puhhi lõks imelike skännerite püüdmiseks, ära siia klõpsa :-)