Slashdot kirjutab peer-to-peer videostriimingu testist…

Slashdot kirjutab peer-to-peer videostriimingu testist kuhu Carnegie Mellon University reaalseid kasutajaid appi ootab: Video Streaming Goes Peer-to-Peer.

CMU End User Multicast’i kodulehelt saab testimiseks vajaliku softi ja õpetused, õpetuste lehelt leiab aga ka lingi hetkel toimivate ühenduste puule, kust peaks mh sinu enda ühendus kenasti näha olema. Mina olen näiteks hetkel mingi Itaalia kasutaja… oops, nüüd juba cs.unc.edu taga. Vahepeal veidi kokutamist oli aga nagu näha, elab süsteem vahepealsete sõlmede koolemise kenasti üle.

Vahest keegi oleks nii lahke ja paneks striimi mängima mõnel avaliku IPga (ja jämeda toruga :-) Eesti arvutil.

Postitatud rubriiki Arhiiv. Talleta püsiviide. Kommenteerimine ja trackback-viidete lisamine ei ole lubatud.
  • Viimane veerg

    Mina olen Peeter Marvet ([email protected]). Ei saa täielikult välistada, et see siin oli kunagi minu ajaveeb. Kirjapandu ei pruugi väljendada seisu- ega istmekohti. Seoses surutisega esilehe mahtu vähendatud 8%. Lisandub käibemaks, Tallinna elanikel ka müügi- ja paadimaks. Pakendatud gaasikeskkonda. Valmistatud arvutis milles võib leiduda väheses koguses piima- ja pähklitükke. Ei sisalda hüdrogeenitud (transarasvavabasid) taimseid rasvhappeid, sisaldab vahustatud lämmastikku.

    Puhhi lõks imelike skännerite püüdmiseks, ära siia klõpsa :-)