kika’s blog

#

Wow! kika (tegelt Kristjan Jansen) peab sisuhaldussüsteemide teemalist ajaveebi, kus muuhulgas viitab X-teele ja IDkaardi-projektile:

X-tee, or unified government databases: querying will be based on XML-RPC, SSL, Phyton and Zope. Wow. Open source government services is something I really like to see happen. So now we can create a universal authentication system for Drupal for all Estonians? “Enter your passport number”, and off we go! :)

Ehk lühidalt: kika peab X-tee projekti eriti edumeelseks kuna too kasutab avatud tehnoloogiaid. Ja selle tulemusena peaks olema äärmiselt lihtne liita sinna juurde uusi komponente, mis kõik tegelikult maailmas olemas on. oige neh :-)

Postitatud rubriiki Arhiiv, Kiika veebi!. Talleta püsiviide. Kommenteerimine ja trackback-viidete lisamine ei ole lubatud.
  • Viimane veerg

    Mina olen Peeter Marvet ([email protected]). Ei saa täielikult välistada, et see siin oli kunagi minu ajaveeb. Kirjapandu ei pruugi väljendada seisu- ega istmekohti. Seoses surutisega esilehe mahtu vähendatud 8%. Lisandub käibemaks, Tallinna elanikel ka müügi- ja paadimaks. Pakendatud gaasikeskkonda. Valmistatud arvutis milles võib leiduda väheses koguses piima- ja pähklitükke. Ei sisalda hüdrogeenitud (transarasvavabasid) taimseid rasvhappeid, sisaldab vahustatud lämmastikku.

    Puhhi lõks imelike skännerite püüdmiseks, ära siia klõpsa :-)