Kolimised nädalavahetusel

#

Lihtsalt teadmiseks: sellel nädalavahetusel kolin ma kolhoos.ee meid eriti kenasti teeninud (aga paraku vaid laenuks olnud) IBM Netfinity 5600 pealt ühe täitsa nimeta arvuti peale — kogemuste kohaselt kaasneb sellega vahest nii tunnike, mille käigus tehnokratt.net, kolhoos.ee jt meie saidid teie päringutele ei vasta. Ning pärast seda käib meie süsteem tiba aeglasemalt, kuniks mul õnnestub lõpule viia üks järgmine (hetkel läbirääkimise faasis olev) serveri-laenu-tehing. No muidugi — kui keegi teab mõnda “vedelema jäänud” enam-vähem korralikku serverit, siis me võime ju selle ka endale päriseks võtta ;-)

Postitatud rubriiki Arhiiv, kolhoos.ee. Talleta püsiviide. Kommenteerimine ja trackback-viidete lisamine ei ole lubatud.
  • Viimane veerg

    Mina olen Peeter Marvet ([email protected]). Ei saa täielikult välistada, et see siin oli kunagi minu ajaveeb. Kirjapandu ei pruugi väljendada seisu- ega istmekohti. Seoses surutisega esilehe mahtu vähendatud 8%. Lisandub käibemaks, Tallinna elanikel ka müügi- ja paadimaks. Pakendatud gaasikeskkonda. Valmistatud arvutis milles võib leiduda väheses koguses piima- ja pähklitükke. Ei sisalda hüdrogeenitud (transarasvavabasid) taimseid rasvhappeid, sisaldab vahustatud lämmastikku.

    Puhhi lõks imelike skännerite püüdmiseks, ära siia klõpsa :-)