Täna telekas: neti.ee, RSS ja muu

Täna teleka-kratis: alustuseks meie anti-WinZIP-kampaania: ära osta WinZIP’i, parem võta tasuta PowerArchiver: www.powerarchiver.com. Edasi räägime uuenenud neti.ee‘st, mh nende tugi-foorumist. Ja siis… www.google.com oma suurepäraste võimalustega, mainime eesti keelde tõlgitud Opera’t (www.opera.com) ning Geopeitust. Ja lõpuks: RSS ehk uudistevood (vt: Kristjan Jansen kirjutab RSS: ülevaade ja praktilised soovitused), eriti pakub meile huvi see, mis seondub Eestiga (näiteks FeedReader), ja siis veel Radio Userland mida lihsalt peab proovima.

Postitatud rubriiki Arhiiv, Tehnokratt!. Talleta püsiviide. Kommenteerimine ja trackback-viidete lisamine ei ole lubatud.
  • Viimane veerg

    Mina olen Peeter Marvet ([email protected]). Ei saa täielikult välistada, et see siin oli kunagi minu ajaveeb. Kirjapandu ei pruugi väljendada seisu- ega istmekohti. Seoses surutisega esilehe mahtu vähendatud 8%. Lisandub käibemaks, Tallinna elanikel ka müügi- ja paadimaks. Pakendatud gaasikeskkonda. Valmistatud arvutis milles võib leiduda väheses koguses piima- ja pähklitükke. Ei sisalda hüdrogeenitud (transarasvavabasid) taimseid rasvhappeid, sisaldab vahustatud lämmastikku.

    Puhhi lõks imelike skännerite püüdmiseks, ära siia klõpsa :-)