Eilse saate järelkajaks

Alan Rein võttis kätte ja pani kirja selle, mis meie saate-alguse PIN-koodi teemast puudu jäi — selgituse kurikaelte loogikast ja konkreetsed reeglid, kuidas oma raha kaitsta. Rollimäng: Kuidas pätt mõtleb? Thnks Alanile!

Meile on tulnud mitu küsimust saate lõpus demotud SMS-teenuste loomise võimaluse (m-mängude platvorm) kohta. Katsun homseks tekitada siia lähema info, kellega asjast huvitatud võivad kontakti võtta.

Postitatud rubriiki Arhiiv, Tehnokratt!. Talleta püsiviide. Kommenteerimine ja trackback-viidete lisamine ei ole lubatud.
  • Viimane veerg

    Mina olen Peeter Marvet ([email protected]). Ei saa täielikult välistada, et see siin oli kunagi minu ajaveeb. Kirjapandu ei pruugi väljendada seisu- ega istmekohti. Seoses surutisega esilehe mahtu vähendatud 8%. Lisandub käibemaks, Tallinna elanikel ka müügi- ja paadimaks. Pakendatud gaasikeskkonda. Valmistatud arvutis milles võib leiduda väheses koguses piima- ja pähklitükke. Ei sisalda hüdrogeenitud (transarasvavabasid) taimseid rasvhappeid, sisaldab vahustatud lämmastikku.

    Puhhi lõks imelike skännerite püüdmiseks, ära siia klõpsa :-)