Veel Napsterist

Kui muusikatööstus ei suuda tulla peatselt välja mõistliku alternatiiviga Napsterile, võib päevakorda tõusta seaduste muutmine mis võtaks plaadifirmadelt ära osa internetiga seotud õigustest — näiteks riiklikult kehtestatud roaylty veebis levitatud musa pealt. Hoiatus pole seejuures suva lobistajatelt, vaid otse Orrin G. Hatch’ilt Senati eesotsast… Loe edasi Washington Post’ist.

Samal ajal Belgias… Belgian police raid music pirates räägib sellest, kuidas kord juba hoiatuse saanud aga oma tegevust jätkanud musa-vahetajad trellide taha on pistetud. Kuigi sedapuhku oli põhjuseks mp3blast.com, olevat töös ka neli juhtumit Napsteri kasutajatega seoses…

Mõlemad nupud thnks to Slashdot

Postitatud rubriiki Arhiiv, Kiika veebi!. Talleta püsiviide. Kommenteerimine ja trackback-viidete lisamine ei ole lubatud.
  • Viimane veerg

    Mina olen Peeter Marvet ([email protected]). Ei saa täielikult välistada, et see siin oli kunagi minu ajaveeb. Kirjapandu ei pruugi väljendada seisu- ega istmekohti. Seoses surutisega esilehe mahtu vähendatud 8%. Lisandub käibemaks, Tallinna elanikel ka müügi- ja paadimaks. Pakendatud gaasikeskkonda. Valmistatud arvutis milles võib leiduda väheses koguses piima- ja pähklitükke. Ei sisalda hüdrogeenitud (transarasvavabasid) taimseid rasvhappeid, sisaldab vahustatud lämmastikku.

    Puhhi lõks imelike skännerite püüdmiseks, ära siia klõpsa :-)