Kaupmehe salajase võtme ja sertifikaadi generaator pangalinkide jaoks

E-poele pangalingiga maksmise võimaluse lisamisel on vaja luua võtmepaar - kaupmehe salajane võti tuleb sisestada e-poe-tarkvarasse ning sellega allkirjastatud sertifikaat saata lepingu sõlmimise järel panka. Võtmepaari saab genereerida käsurealt, aga kuna seda vajadust tuleb ette harva on protseduuri meenutamine alati paras peavalu.

See leht genereerib igal laadimisel uue, kõigile pangalinkidele sobiliku võtmepaari. Mõistlik ongi luua üks paar ning kasutada seda nii Swedbank'i, SEB, LHV, Danske kui Krediidipanga puhul.

Allalaetud failide nimed on kujul merchant_key_a1b2c3.pem ja merchant_cert_a1b2c3.pem - nime lõpus olev märgijada on kokku kuuluvatel failidel sama ja aitab vältida segadust. Pangalingi seadistamisel tuleb avada merchant_key_a1b2c3.pem tekstieditoris (nt Notepad) ning kopeerida-kleepida vastavasse poetarkvara seadistuses "kaupmehe võtme" lahtrisse. merchant_cert_a1b2c3.pem tuleb saata panka. Pank saadab seepeale vastu kaupmehekonto tunnuse ja oma sertifikaadi mille sisu tuleb kopeerida ja kleepida "panga sertifikaadi" lahtrisse.

Siin lehel genereeritud sertifikaatidest ei jää meie serverisse mingit jälge ja isegi kui jääks oleks vähetõenäoline, et suudame selle sinu e-poega kokku viia ning selle kurjasti kasutamine oleks veel keerulisem. Uuendamata e-poe-tarkvara ja nõrgad adminniparoolid on sinu jaoks oluliselt suurem turvarisk, muretse parem nende pärast :-)

Kaupmehe privaatvõti - kopeeri ja kleebi veebipoe pangalingi-seadistustesse

Lae võtme fail merchant_key_e3b6f8.pem alla Kopeeri võti

Kaupmehe sertifikaat - saada pangale

Lae sertifikaadi fail merchant_cert_e3b6f8.pem alla Kopeeri sertifikaat